Start Extra Canal+

Co możesz oglądać w Pakiecie CANAL+?

Pakiet CANAL+  to dostęp do 21 najlepszych kanałów na żywo dla całej rodziny w tym aż 9 kanałów CANAL+ oraz bogatej kolekcji VOD bez reklam.

W pakiecie otrzymujesz dostęp do 8 kanałów CANAL+ z najlepszymi filmami i rodzimymi produkcjami serialowymi, jak „Belfer”, „Kruk. Szepty słychać po zmroku” „Nielegalni”. CANAL+ to także sport i dostęp do rozgrywek najlepszych lig europejskich jak LaLiga Santander, Premier League, Bundesliga, a z polskiego podwórka – LOTTO Ekstraklasy czy PGE Ekstraligi.

Większość programów na żywo możesz też obejrzeć bezpośrednio z Programu Telewizyjnego (EPG), wybierając materiały nawet 24 godzin wstecz.

Świat wielkiego kina dostępny teraz bez zobowiązań. Z pakietem CANAL+ otrzymujesz dostęp do bogatej kolekcji VOD premium, w której znajdziesz: nagradzane filmy z Hollywood, największe polskie hity prosto z kina, popularne seriale oraz wybrane programy rozrywkowe i familijne.  Pakiet CANAL+ to również najważniejsze, emocjonujące wydarzenia sportowe z najbardziej prestiżowych lig świata.

Pakiet CANAL+ zawiera również całą zawartość pakietu START EXTRA.